Vyzkoušejte perfektní jóga ručník

Je nejvyšší čas zkontrolovat svou sportovní výbavu a postupně jí začít obnovovat nebo rozšířit o nové cvičební doplňky. Konec uzavřených fitness a tělocvičen je sice ještě stále v nedohlednu, a proto se můžeme postarat o věci, které nás pravidelně provázejí na naše tréninky. Máme pro vás skvělý tip na jógu. Základní pomůckou je samozřejmě yogamatka. Někdy se dostaví na cvičení neznalý věcí začátečník a přinese si sebou klasickou cvičební podložku. Naštěstí lektorky mají vždy pro tyto začátečníky v zásobě své. A nový cvičenec to ocení, když si tu svou obvyklou bude moci vyměnit za pravou jógovou. Znalci vědí, o čem mluvíme. Jogamatky jsou totiž vyrobeny a koncipovány tak, aby na podlaze neklouzaly a vy jste mohli v klidu držet stabilitu, která je základem jógy.

karimatka cvičí

Kdo je zvyklý cvičit na jógové podložce a pokládat si na ni ručník, ví, že to není zrovna dvakrát praktické. Ale nemůže si pomoct. Ručník klouže anebo se nahrne pod záda zrovna v tu dobu, kdy je to nejméně vhodné a vy nechcete cvik přerušit. Přitom se cítíte vysloveně nepohodlně, přesto cvik dokončíte. Nenechávejte si kazit náladu obyčejným ručníkem a pořiďte si neobyčejnou novinku na cvičení jógy!

cvičenky joga

Je to jóga ručník Cvicdom, který v sobě skrývá i kouzlo protiskluzové podložky, takže ho v klidu používáte jako ručník, který si položíte na svou jógovou karimatku. Ale tato protiskluzová podložka na ni přilne díky protiskluzovým terčíkům, které dostatečně pevně přilnou na karimatku. A používá se proto jako vrchní hygienická vrstva na yogamatku. Nyní už vás nebude nic rušit a můžete si vychutnat v klidu a rozjímání pomalou hatha anebo dynamičku. Navíc ho lze složit tak, že v cestovní tašce zabere málo místa a vy svou oblíbenou jógu můžete cvičit i na dovolené, protože tato podložka vám může nahradit v případě nouze i klasickou jogamatku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup