Vytvořte si svůj vlastní repertoár videoklipů

Také patříte k lidem, kteří si oblíbili retro muziku? Řekněme hudbu osmdesátých a devadesátých let? Možná, že také posloucháte internetové rádio, které tuto hudební produkci vysílá s minimálním množstvím mluveného slova, a že vám tamní skladba vysílání vyhovuje. Ale přece jen tomu něco schází – obrazový materiál. Je totiž velký rozdíl poslouchat hudbu jako takovou pouze foneticky, anebo k ní mít doprovod v podobě originálního videoklipu, natočeného právě v téže době.

poslech hudby

Možná jste to už také někdy sami zažili – zalíbila se vám nějaká skladba a chtěli jste se o ní dozvědět víc, například od skupiny Savage Garden skladba „I Knew i Loved You“ má velmi zajímavý videoklip, anebo videoklip v podání Erose Ramazzotti k písni „Piu Bella Cosa“. Využili jste stahovací software z YouTube a stáhli jste si k sobě na notebook oba klipy, načež vás napadlo, že byste mohli této situace využít a stáhnout si těch klipů víc a uspořádat si svůj vlastní repertoár oblíbených skladeb.

stahování videoklipů z YouTube

Videoklipy si pak můžete promítat jako kulisu při práci nebo při posezení s přáteli v obýváku či venku pod pergolou, při koupání v bazénu anebo jako doprovod při relaxační koupeli ve vaně. Výhodou hudby osmdesátých a devadesátých let je její podmanivost a tvořivý elán, čiší z ní cosi výjimečného a někteří lidé tvrdí, že patří k nejúspěšnějším hudebním skvostům, jaké na hudebné https://www.fakter.cz/pokud-mivate-husi-kuzi-pri-poslechu-sve-oblibene-hudby-meli-byste-o-sobe-vedet-toto/0 scéně kdy vystoupily.

Stažené hudební klipy pomocí downloaderu YouTube si můžete vzít s sebou i na dovolenou, uložit je např. na mobil nebo tablet, do paměťového média (na flash disk či externí pevný disk) a přehrávat je sobě a svým známým v hotelovém pokoji, na pláži, na cyklistickém výletu, anebo třeba při dobrodružné jízdě karavanem napříč republikou. Nebudete alespoň závislí na Internetu a na poslechu rozhlasových stanic, jejichž skladba vám nemusí dát to, co od ní očekáváte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup