Nezařazené

Ve vztahu je jednoduché dostávat a brát, ale občas zapomínáme na oplátku i něco dávat

Od muže se obvykle očekává, že se ke své drahé polovičce nebo kterékoliv jiné ženě jemu blízké, bude chovat jako gentleman. Bude jí dávat krásné dárky, nosit květiny a pečovat o ní jako o princeznu. Která žena taky není ráda rozmazlovaná a milovaná? Bohužel často se stává, že snaha mužů po nějakém čase ve vztahu s partnerkou klesá, až nakonec úplně vymizí. Čím to ale je způsobeno?
fialové květiny
Určitě každého napadne, že to je díky tomu, že na začátku vztahu, kde se partneři navzájem „oťukávají“ a dívají se na sebe skrz růžové brýle. A v tomto období se snaží snad úplně každý, aby udělal, co nejlepší dojem. Pak tahle éra postupně odchází a je třeba čelit reálným chybám a problémům na nějaké růže, překvapení a blbůstky není čas.
Druhou možností může být fakt, že ve vztazích, jak už bylo zmíněno na začátku, se očekává od mužů, že se budou snažit a starat se o svou vyvolenou. Jenže koho baví se pořád snažit o to být perfektní partner, kupovat milióny věcí a přitom nedostávat skoro nic nazpět? Ano, je krásné dávat a nic za to nechtít, ale upřímně, každý by si přál alespoň něco málo na oplátku. Někomu stačí snídaně do postele, někomu polibek, každý něco jiného. Podstatné je, přijít na to, čím může i žena udělat radost muži.
Vyzkoušejte někdy koupit drahé polovičce dáreček, který myslíte, že by se mu líbil jen tak. Bez důvodů, pro jeho radost. Klidně mu můžete zkusit koupit i květinu, hlavní je, že uvidí vaši snahu a dokáže si toho vážit. Je to skvělý způsob jak zase nakopnout stereotyp vztahu a popostrčit partnera k tomu, udělat zase na oplátku něco pro vás. Třeba budete zase překvapená tím, jak se o vás najednou začne starat a zajímat.
uražená partnerka
 Není žádným tajemstvím, že ve vztahu jsou dva lidé a je důležité, aby do něj vkládali oba dva stejným dílem a stejným dílem si z něj zase mohli brát. Všichni chtějí být šťastní a očekávat od jiných, že Vám budou dělat radost je snadné a dokáže to občas pěkně vytočit, když se Vám tato „radost“ nedopřává. Ovšem postavit se do té opačné pozice, kdy jste na řadě Vy sami, to už tak jednoduché není.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup