Nezařazené

Staré oblečení nevyhazujte

V dnešní době velkého přebytku vyhazujeme věci, které by se ještě před pár desítkami let běžně zužitkovaly. Neplatí to však jenom pro potraviny, ale týká se to mimo jiné i oblečení. Staré kousky, které se dají ještě použít, proto zbytečně nevyhazujte. Můžete buďto někomu jinému udělat radost pěkným dárkem, nebo na tom ještě dokonce vydělat. Záleží jen na vašem rozhodnutí.
kravaty s puntíky

Charita

Pokud rádi děláte dobré skutky, určitě byste své starší šatstvo měli věnovat charitě. Lidí, kteří nemají střechu nad hlavou, je stále více než dost a těm by rozhodně nějaký ten kousek oblečení dokázal potěšit, zvláště teď v zimě. Nějaká charitativní organizace je v každém větším městě. V případě, že nebudete vědět, můžete využít možností internetu, kde snadno naleznete pobočku charitativní organizace, která se nachází nejblíž vašeho bydliště.
boutique pánská móda

Prodej on-line

Internet můžete využít i když se budete chtít svého oblečení zbavit, ale zároveň na tom trhnout nějakou tu korunu. Existuje celá řada různých severů, kde se dá i obnošené oblečení vydražit. Využít se dají i on-line bazary, kde se dají nejen prodat, ale rovněž nakoupit různé zajímavé věci, například oblečení pro děti. Žijeme v době sociálních sítí, a tudíž i ty se dají k prodeji věcí poměrně dobře využít. Takový Facebook je k tomu naprosto ideální. Stačí jen najít příslušnou skupinu a přihlásit se do ní .

Bleší trhy

Nemáte-li s internetem příliš dobré zkušenosti nebo prostě dáváte přednost přímému kontaktu, můžete navštívit bleší trh. V našich končinách sice nejsou tak běžné jako na západě, hlavně tedy v USA, ale bydlíte-li v nějakém větším městě, jistě se tam alespoň jednou nebo dvakrát ročně nějaký bleší trh pořádá. Stejně jako na internetu, tak i na blešáku můžete nejen prodávat, ale také nakoupit. Dost často tam člověk najde daleko lepší věci než v prověřených second handech. Koneckonců, v případě, že neuspějete na bleším trhu, můžete s oblečením jít právě na second handu. Čekejte ale menší zisk.