Společnost Companies a offices

Chcete vlastní společnost s kvalitním sídlem? Companies and Offices a.s. je tu pro Vás již od roku 2011. Držíme se na trhu již 11 let a stále máme nejnižší ceny. Jsme jediní v České republice kdo sloučí sídlo společnosti a kancelář za jednu cenu a to už se vyplatí. Během našeho působení na trhu jsme založili více než 1000 společností. Proto firma může zajistit stabilní virtuální sídlo firmy Brno.

Definice společnosti s ručením omezením. Zákon definuje s.r.o jako společnost, za jejíž dluhy ručí společníci dohromady, bez rozdílu vkladu. Každá firma musí dát základní vklad, kterým může být už od jedné koruny. Jako společnost s ručením omezeným se stanete právnickou osobou a nabydete větší důvěryhodnosti.

práce u kávy a notebooku

Pomáháme prvotně zakládat firmy s.r.o. přímo sestavené pro Vás na míru. Naše sídla se nachází v Brně a Praze. V dnešní nevyzpytatelné a obávané době je společnost možné založit, jak osobně, tak i online. Samozřejmostí je smlouva na dobu neurčitou, tudíž si nemusíte hlídat žádné datum ukončení.

Založení společnosti s ručením omezeným je s naší pomocí naprosto jednoduché. Po 10 letech na trhu jsme se rozhodli dát sídlo firmy na 1 rok zdarma. Za určitý poplatek je možné využít službu navíc jako například zasedací místnost nebo skenování pošty.

sídlo v brně

Pokud se Vám firma nechce zakládat od začátku nová, tak pro tyto varianty nabízíme společnost připravenou k podnikání s kapitálem 18.000,-. V rejstříku zapsaná jako živnost volná. Jsou tak okamžitě připravené k Vašemu podnikání. Nejčastější otázkou bývá zda je možné smlouvu snadno vypovědět? Vypovědět smlouvu je naprosto jednoduché a po odeslání výpovědi Vám skončí po 3 měsících.

Takže pokud stále váháte jakou společnost si vybrat pro své podnikání, která by za Vás zařídila spousty papírování, tak společnost Companies and offices se sídlem Brno, Příkop 838/6 je ta pravá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup