Řešíte komplikace s bydlením?

Potřebujete vlastní bydlení, protože už ho nechcete sdílet s nikým dalším? Nechcete vyhazovat peníze oknem za nájem? Nedaří se vám získat hypotéku? Nemáte k dispozici ani vlastní pozemek? Komplikací s bydlením může být celá řada a cesta k vlastnímu domu či bytu může být poměrně dlouhá. A především finančně náročná. Dát dohromady dostatek peněz na to, abyste z nich mohli zaplatit stavbu, anebo alespoň získali hypotéku, není nic snadného. Navíc, hypotéky jsou pro lidi stále méně dostupné, jsou drahé, mají náročné podmínky, a ještě navíc bychom neměli zapomínat ani na to, že jsou velice rizikové. Vždyť o své bydlení můžete kdykoli v budoucnu přijít – když člověk splácí desítky let, tak nikdy s jistotou neví, co ho v budoucnosti čeká.

house-736619_640

Proto je mnohem lepším a chytřejším řešením, pořídit si takové bydlení, na které dosáhnete i bez drahé a rizikové hypotéky, ideálně jen z vlastních úspor. A přesně takové jsou mobilní dřevostavby od Lavarohouse.cz, které si můžete pořídit již za cenu okolo jednoho miliónu korun, což je částka, kterou z průměrného platu našetří ledaskdo. A ten, kdo ji nenašetří, ji může získat jen s pomocí menšího úvěru.

house-2003068_640

Ve vlastním se žije lépe!

Jen si představte, jak to bude parádní, až budete žít mezi vlastními stěnami v domě, který vám bude říkat „pane“. Už se nebudete muset omezovat, nikdo vám nebude diktovat, co smíte a nesmíte dělat. Za zdí nebudete mít hlučné, anebo naopak příliš citlivé sousedy. A když vyjdete před dům, najdete prostor, který můžete využít, jak jen se vám to bude líbit – ke grilování, k pěstování květin a zeleniny, ke koupání, anebo úplně jinak.

Cesta k takovému bydlení je opravdu krátká. Stavbu na přání můžete mít na svém pozemku již za několik týdnů, a to plně vybavenou, se vším, co je k dobrému životu potřeba. Bez starostí, bez dluhů, bez čekání.