Příslušenství, které nesmí chybět žádnému pořádnému hráči!

Jsme plně rozhodnuti k tomu udělat vše pro ten nejlepší herní zážitek těch nejnovějších herních titulů. I když se může jednat o finančně náročnější záležitost, výsledek určitě stojí za to. Jaké věci by neměly chybět žádnému pořádnému hráči?

stolní počítač, stůl

Herní PC

Tento prvek je nejdůležitější a závisí na něm všechen herní zážitek. Také se jedná o nejdražší kus celé sestavy. Když si vybereme špatně, ostatní prvky už to nijak nevylepší. Zkrátka a jednoduše vybírejte tento kus co nejpečlivěji. Pokud se v této oblasti nepohybujete, nechte si poradit o IT specialistů, kteří vám budou dokonce i schopni sestavit počítač dle vaší potřeby a peněžní situace. Můžeme si vybrat z nepřeberného množství vzhledů, chlazení, performance… Jediný milník, který ve výběru existuje je cena.

Monitor

Velmi důležitou součástí je také monitor. Mnoho kupců herních sestav právě na monitoru šetří. To je ale škoda a chyba, která může zapříčinit, že nevyužijete výkon počítače v plné kráse. Velmi omezujícím faktorem může být frekvence. Běžná je 60 Hz, ale pokud váš PC bez problémů rozjede hry na více než 100 FPS, může vás právě těch 60 Hz omezovat. Pro oko laika není rozdíl téměř viditelný, ale zkušený hráč, který tráví několik hodin na PC denně pak rozdíl pociťuje. Důležité je také rozlišení. Mimo klasické HD verze si můžeme pořídit také 4k nebo 8k, které zaručuje perfektně ostrý obraz.
ovladač herní

Ozvučení

V případě ozvučení máme několik možností. Jsou tací, kteří využívají pouze sluchátka a pak tací, kteří spíše využívají externí zvuk. Můžete si pořídit monitor s reproduktorem zabudovaným uvnitř, nebo bedničky. Zabudované reproduktory mnohdy ubírají na kvalitě zvuku, takže spíše volte druhou variantu. V případě ozvučení externího máte nepřeberné možnosti, jak dosáhnout optimálního zvuku. Buďto si pořídíte profesionální ozvučení takzvaného domácího kina, nebo si pořídíte jen klasické bedničky za mnohem rozumnější cenu. Využijte možnosti si tyto zvukové reproduktory vyzkoušet a vyberte si ty nejlepší pro vaše uši a možnosti.

Klávesnice a myš

Samozřejmě základní jednotkou komunikace mezi vámi a počítačem je klávesnice a myš. Jako hráč si můžete najít ty správné pro vás. Herní příslušenství bývá osvíceno volitelnou barvou. To samozřejmě není pravidlem. Myši jsou pak vybaveny různými dodatečnými tlačítky, které slouží ke zpomalení nebo zrychlení kurzoru, když jste zrovna ve hře. Styl tohoto příslušenství pak je jen a jen na vašem vkusu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup