Poznejte ho důkladně


Máte peníze navíc?
Máte nějaké peníze bokem a zvažujete že konečně do něčeho zainvestujete, protože se vám nelíbí jak vám inflace ukrajuje z vašich úspor? Nejste sami, poslední dva roky se nesou v rekordním zájmu o investice. Většina lidí investuje do zlata nebo drahých kamenů a také do nemovitostí. Stačí jim aby měli peníze dobře uložené, nepotřebují na tom vydělat. Ale kdyby náhodou něco vyslali navíc, rozhodně by se nikdo nezlobil. Jestli máte volné peníze a zvažujete nákup nemovitosti, proč si ji nekoupit právě v Chorvatsku?

byty u moře

Jestli jezdíte každý rok na dovolenou do Chorvatska, možná by stálo za zvážení projít si Chorvatsko – nemovitosti na prodej a vybrat si svůj nový apartmán právě u nás. Prodáváme apartmány v apartmánových domech, které staví stavební firma našeho dlouholetého přítele. Díky tomu že se známe máte jistotu toho že stavba je kvalitní a že nabízíme jen to co se skutečně staví. Každý apartmán je moderní, je vybavený klimatizací i venkovními žaluziemi a těšit se můžete i na vlastní parkovací stání. Pokud jezdíte nedovolenou k moři autem, jistě parkování oceníte. Říkáte si že kupovat apartmán jen na dva týdny pobytu v roce se nevyplatí? Omyl, je to skvělá investiční příležitost. Ceny nemovitostí rostou celosvětově, a vy sami nemusíte apartmán využívat, ale můžete ho pronajímat. Tím si vytvoříte pasivní příjem.

split moře

Spousta apartmánů už našla své nové majitele, kteří jsou nadšeni z toho že vyjdou ven a za pár kroků jsou na pláži. I to je důvod proč je o tyto apartmány takový zájem. Aby vám ten váš neunikl, sledujte náš web pravidelně, protože bude pravidelně aktualizujeme nabídku. Mnoho apartmánů se prodá ještě před dokončením, takže pokud zaváháte, nemusí být apartmán k dispozici. Jsme Češi, kteří v Chorvatsku žijí dlouhodobě, takže se můžete těšit na příjemné jednání v rodném jazyce.