Potřebujete stěhovat piáno, klavír či pianino? No problem!


Piano či klavír je velmi citlivý hudební nástroj. Jeho tóny zní nádherně harmonicky a kdo umí hrát na piano, dobře ví, že díky jemnému, lehkému či silnějšímu úderu umí vybarvit krásně tóny. Piano a klavír jsou ušlechtilé a nádherné hudební nástroje, ale také křehké a umí se rozladit. Pak je nutné je naladit. Navíc piano, a zvláště klavír je těžký hudební nástroj a nedá se jednoduše přehodit přes rameno a jít. Mezinárodní společnost EXTRA SERVICES je skutečně profesionální, a i s tak křehkým a těžkým nástrojem si umí skvěle poradit. Krom dalších spousta věcí EXTRA SERVICES se zabývá i stěhováním pianin https://extra-services.eu/cz/stehovani-klaviru.html, klavírů.

klavír

Můžete mít jistotu, že váš milovaný hudební nástroj bude přestěhovaný naprosto v pořádku. EXTRA SERVICES kvalitně zabalí váš hudební nástroj, vše zabezpečí tak, aby se ani trochu nepoškodil. Věci na balení nemusíte vůbec řešit, EXTRA SERVICES disponuje svými kvalitními krabicemi a kvalitním materiálem na obalení a zabalení, že nemusíte cokoli shánět. Prostě to celé nechte na zkušených a pečlivých profesionálech. Profíci z EXTRA SERVICES ho ručně přesunou do nákladního auta a odvezou na místo dle vašeho přání. EXTRA SERVICES stěhuje klavíry, piana a pianina po celé České republice, a i mimo republiku, tedy kamkoli do zahraničí, jak si řeknete. Na dané místo vašeho nového bytu či nějaké provozovny ho dají přesně tam, kam si řeknete. V domě třeba do haly, kuchyně, obýváku, pokoje… Prostě kamkoli. Ukážete prstem na dané místo a budete tam mít svůj klavír, piano či pianino.

žena hraje na klavír

Na místě ho ručně vybalí a ustálí. Za mě dost dobrá službička, nemyslíte? Je nutné si uvědomit, že stěhování takto křehkých a zároveň jemných nástrojů není snadné a vyžaduje jasnou profesionalitu a letitou praxi, kterou vám EXTRA SERVICES zcela garantuje na 100 %. Takže ihned po přestěhování klavíru, piana či pianina si budete moct sednout a zahrát si například nějakou pěknou skladbu. Co třeba Mocarta, Beethovena, Čajkovského anebo skladbu od Metalici? Milý hudebníci, svěřte svůj nástroj právě profíkům z EXTRA SERVICES. I po přestěhování díky profíkům z EXTRA SERVICES bude váš hudební nástroj nadále hrát sladké a harmonické tóny. Tak co, zabrnkali jsme na vás tak nějak příjemně a harmonicky?