Potřebujete dodávku?

Lidé si za svého života nashromáždí klidně i nemalý majetek. A když se pak někam stěhují, což také není nic neobvyklého, může vyvstat problém s tím, jak to do cíle dostat. Když se to zkrátka do auta nevejde.

Ovšem je nasnadě, že se člověk ani nemusí stěhovat, aby se do podobných potíží dostal. Nejrůznějších nákladů může být celá dlouhá řada, a ne-li nákladů, pak se může klidně sejít i více potenciálních spolucestujících, než kolik se jich do osobního vozu vejde.

dodávky v provozu

V takové situaci by to chtělo nějaký větší dopravní prostředek. Nejideálnější by byla zřejmě dodávka, protože do té se toho vejde docela dost a přitom k jejímu řízení stále ještě stačí běžný řidičský průkaz skupiny B.

Jenže co je to platné, že by přišla dodávka vhod, když ji někdo nemá, že? Kupovat si ji pro ojedinělé příležitosti přece nemá smysl.

Kupovat nikoliv. Ale půjčit si ji je naopak docela rozumné řešení. Zejména pokud se pro tento účel vsadí na firmu, která poskytuje vozidla spolehlivá, na někoho jako půjčovna dodávek. Zde se totiž nabízí servis, na který se skutečně vyplatí vsadit.

Proč?

parkování dodávek

V první řadě zdejší vozidla procházejí jak servisními prohlídkami, tak i kontrolou při každém vrácení. A tudíž nehrozí žádná nemilá překvapení. Dále si tu lze dodávku vypůjčit jak v pracovní době, tak po dohodě i mimo ni, je možné i nechat si ji přistavit někam jinam. A třeba nejenom dodávku samotnou, ale i navigaci či rudl. A pokud je zákazníkovi libo, může využít třeba i služeb firemního řidiče, nebo si touto půjčovnou nechat rovnou vše odstěhovat či odvézt všechny lidi, které je odvézt třeba.

Každý si tu může půjčit podobné větší vozidlo na libovolně dlouhou dobu, může ho využít k jízdám u nás i do ciziny, a podle svých individuálních potřeb může zvolit Citroën, Peugeot nebo Ford Tranzit.

Na své si tu tedy přijde každý. Každý, kdo potřebuje něco odvézt, ale nemá jak.