Nezařazené

Poslední noc v roce

Silvestr, každoroční důvod k oslavě, alespoň u většiny lidí tak tomu je. Někdo raději vyhledává klid domova a někdo chce naopak strávit poslední večer a noc nějak zvláštně a originálně. Základem každé dobré oslavy může být pořádná párty.  
novoroční oslava
Vítejte, přátelé
Jestliže jste ještě sami, bez potomků, pak jeden zásadní problém máte vyřešený, prostě si můžete vyrazit, kdy chcete a kam chcete, návrat domů je jen na vás. Pokud už ale nějakou tu drobotinu máte a nikoho, kdo by ji pohlídal, oslavy se rozhodně vzdávat nemusíte. Stačí pozvat pár přátel, kteří jsou vám blízcí, přichystat pohoštění, dostatek alkoholických i nealkoholických nápojů a samozřejmě také zapracovat na výzdobě. Větší děti vám s tím jistě ochotně pomohou.
ohňostroj na silvestra
Venku
Kdo nechce trávit poslední den roku doma, tak si vyrazí za zábavou do některého z podniků, kde se bude konat silvestrovský večírek. Jediným úskalím může být včas si zajistit vstupenku. Odměnou vám budou oblíbené drinky, muzika, tanec, prostě mejdan se vším všudy.
Silvestr a samota
Pokud jste sami, jak se dnes říká „singl“, sedět doma v koutě rozhodně nemusíte. Takových jako vy je dost a to dalo vzniknout Silvestru pro ty, kteří by rádi někoho poznali. Tyto akce trvají více dnů, je tedy zajišťováno ubytování a celodenní strava a kromě oslavy je možné využít i nabídky daného hotelu nebo penzionu, např. wellnes apod. A možná tak nejen dobře přivítáte nový rok, ale je dost pravděpodobné, že do něj vstoupíte i s někým dalším, a možná i na více let.
sníh na nový rok
Bílá klasika
Určitě neexistuje hezčí pohled než ten na zasněžené vrcholky hor. A jestli patříte mezi příznivce lyžařských sportů, pak si pobyt na horách můžete naplánovat tak, abyste zde mohli strávit i nový rok. Ať už romantický pobyt s drahou polovičkou nebo s bandou kamarádů, určitě to bude nezapomenutelný zážitek.
Ať už se letos rozhodnete jak chcete, určitě nezapomeňte do nového, snad lepšího a šťastnějšího roku, vykročit pravou nohou.