Pití čaje


Čaje jsou něco, co nemusí mít rád každý člověk. Já osobně ale čaje naprosto zbožňuji. Samozřejmě, že pro pití čajů je nejvhodnější období podzim a zima, kdy je opravdová zima, mrzne a vy sedíte doma v teplíčku a pozorujete padat sníh a u toho pijete čaj. Ráda bych se rozpovídala o tom, jak na mě osobně čaj působí a jaké účinky mi přináší. Pití čaje pro mě znamená především klid, pohodu a mít chvilku sama pro sebe, kdy si sednu, vypnu a zrelaxuji svoji mysl a tělo. Každý druh čaje není dobrý, nicméně já mám nejraději asi mátový čaj, který piju skoro denně. Má na mě úžasné účinky a musím říct, že to už musí být, když si dám jiný čaj, než mátový.

caj

Ráda ale zkouším nové a nové příchutě. Proto jsem si také pořídila domů dvě dárkové kazety čaje darka-shop.cz. Ptáte se proč dvě? Má to jednoduché a logické vysvětlení. Jeden jsem si pořídila sama pro sebe, abych mohla ochutnávat různé nové příchutě a porovnat, které mi chutnají, a další kazetu s čajem jsem koupila pro sestru na Vánoce. Čaj obdarovanému může přinést relax, pohodu a klid. Já jsem prostě asi blázen, ale když piju čaj, představuji si různé věci, co se mi po té některé i splní. Ráda relaxuji u čaje. Je to pro mě něco podobného jako meditace – taky se soustředíte jenom sami na sebe, vnímáte svoje tělo a žilami vám proudí nová přijatá energie.

caj

Pokud chcete vyzkoušet opravdu kvalitní čaje, pak bych vám doporučovala právě tento eshop, který má spoustu produktů na výběr. A mezi ně právě patří i čaje. A tak, jak normálně často jiné čaje nepiju, tak tyto mi tak zachutnaly, že si je musím koupit znovu. I recenze spokojených zákazníků svědčí o tom, že firma si vede dobře. Zákazníci si chválí účinky jejich blahodárného relaxačního čaje. Vyzkoušejte jej i vy a dejte nám vědět, jak vám chutnal. Případně nám můžete na web napsat recenzi.