Obutí vašich miláčků

Znáte všechny dopravní předpisy a víte, co musí být v povinné výbavě, kterou musíte vozit v autě? Víte, nevíte, prozradíme! Jsou to čtyři věci, autolékárnička, trojúhelník, reflexní vesta a náhradní kolo, nebo stačí sada na opravu pneumatiky, máte-li speciální pneumatiky a kola.

Náhradní kolo vozí asi většina z nás, měla by být nahuštěná, aby se dala vyměnit při případném proražení pneumatiky na voze a abyste na náhradním kolo dojeli do nejbližšího pneuservisu.

pneumatiky

Pneuservis řada z nás řidičů navštěvuje dvakrát do roka, protože máme povinnost měnit zimní a letní pneumatiky a málokomu se chce měnit kola někde uprostřed sídliště. Kromě toho v pneuservise vám kola vyváží, což má na vlastnosti řízení auta a ojetí pneumatik nesporný vliv.

Pneuservis ceník Autopujcovna-milan, vždy nás zajímá cena, za kterou nám kola v servise prohodí, protože dvakrát ročně a řada rodin má dvě auta, nikdo nechce zbytečně vyhazovat peníze, když se dá pohledat servis, kde práci odvedou kvalitně a levně.

Některé pneuservisy nabízí i uskladnění vašich pneumatik, aby vám zbytečně nezabíraly místo v garáži, a po pravdě, ve sklepě ani v garáži by být neměly, protože při případném požáru můžete mít problémy s pojišťovnou, která to může brát jako porušení pojistné smlouvy a může vám odmítnou vyplatit pojistku.

Pneuservisy nabízí i likvidaci sjetých pneumatik, což jistě taky oceníte.

autoservis

Blíží se čas výměny zimních za letní pneumatiky? Neváhejte a objednávejte se dopředu, protože stejný nápad bude mít ve stejnou dobu řada řidičů a fronty před pneuservisy budou dlouhé.

Znáte zákony schválnosti? Pokud píchnete kolo, tak to bude v prudkém dešti na opuštěné cestě, a ještě vám nepůjde povolit nejmíň jeden šroub. My vám přejeme cesty bez takovýchto nehod a návštěvy pneuservisů jen ty plánované, na výměnu letních za zimní pneumatiky a opačně.