Neotřelé pohodlí

Rádi byste neotřelý nábytek, který by dodal styl Vašemu interiéru? Pohodlné posezení nemusí vždy znamenat pohovku nebo gauč. Chtěli byste v pohodlí číst knížku nebo se v obýváku koukat na televizi? Ať máte jakoukoliv představu, u nás si jí můžete splnit. Naše sedací vaky se hodí perfektně jak do obýváku k televizi, tak do soukromí do ložnice. Na naši nabídku se můžete podívat na našich internetových stránkách.

zelený vak

Židle se velmi elegantně hodí ke stolu k obědu či večeři, ale pro pohodlí není vhodnější než stání. Abyste se mohli skutečně pohodlně usadit a vychutnat si své jedinečné chvíle potřebujete něco pohodlnějšího než jen židli. Nudí Vás už jen monotónní a ohrané gauče či pohovky? Nebo pořádáte oslavu či koukáte na zápas s přáteli a prostě není místo? Neváhejte zavítat na naše internetové stránky, v našem sortimentu si vybere prostě každý. Na kvalitě nám velmi záleží. Naše sedací vaky perfekt tmavě zelené Beanbag jsou vyrobeny z vysoce kvalitního nylonu. Tento materiál, pro Vaše pohodlí odolá špíně i škrábancům. V případě zašpinění Vám však bude stačit jen vlhký hadřík. Díky tomuto materiálu nemusíte mít sedací vak pouze v domě, ale můžete ho vzít i na zahradu, ba dokonce do bazénu.

hnědozelený vak

Naše sedací vaky jsou plněny polystyrenovými kuličkami. Obsah se zvyšuje s větší velikostí pytle. V případě, že je vak již trochu vysezený je možno zakoupit jen polystyrenové kuličky a vak jednoduše doplnit. V případě zájmu nebo jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat. Naše kontaktní informace naleznete na našich internetových stránkách. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s čím jen budeme moci. Můžete si také vybrat, barvu, velikost i tvar. Rovněž na našich stránkách naleznete i e-shop, ve kterém si můžete prohlédnout aktuální nabídku pytlů skladem. V případě zájmu nám neváhejte poslat zprávu nebo zavolat.