Nebudu se měnit aneb jak si uchovat své „Já“

NEBUDU SE MĚNIT ANEB JAK SI UCHOVAT SVÉ  „JÁ“

Ženy napříč epochami si své „já“ uchovaly a mnoho žen o své „já“ pod vlivem společnosti přišlo. V každém případě je zapotřebí podotknout, že některé ženy se vzdaly samy sebe dobrovolně. A to je špatně!

Smutna_žena

 

NO A CO, ŽE SE TO TAK NEDĚLÁ!

V první řadě je důležité si uvědomit, kým vlastně já jako žena jsem, kým bych chtěla být a do čeho mě tlačí okolí.

  • DĚTSKÁ DUŠE

Už od narození vidíme jasné rozdíly mezi pohlavím. My ženy jsme malé princezny, oblíkají nás do šatiček, v hlavě máme mašle a na rukou volánky. Barva a styl oblékání nás definují. Vlastně se jedná o první formování našeho „Já“, i když si to v novorozeneckém věku nemůžeme uvědomovat, tak přesto naše „Já“ společnost utváří. Už v porodnici nám přísluší role, škatulka. S postupným vývojem naší dětské duše jsou nám do rukou vkládány apriori dívčí hračky (kočárky, panenky, postavičky jednorožců apod.) a naše role „ženy“ ve společnosti je skoro hotová. A tak rosteme, jdeme do školky, školy, na střední, univerzitu, do práce, a dost často si ani nestačíme uvědomit, že hrajeme dle pravidel, konvencí a stereotypů. A pak láska!

  • KDYŽ SI ŽENSKÁ NAJDE CHLAPA, ŽENSKOU

Když si najdete muže nebo ženu, tak se stanete co? Chcete být pro svůj protějšek co nejlepší, neodolatelná – TA PRAVÁ. To je správná cesta, ale uvědomte si, že se měníte, možná dobrovolně, možná ne. Děláte ústupky, abyste se svému protějšku zalíbila, aby Vás neopustil, ale to je špatně! Zůstaňte i v tomto okamžiku sama sebou, nemusíte se měnit! Okolí a hlavně Váš protějšek by Vás měl přijmout takovou, jaká jste! Nesnažte se být – TA PRAVÁ! To Váš protějšek musí dokázat, že je TÍM/TOU PRAVOU pro Vás.

  • DĚTI, PRÁCE, NÁKUP A FURT DOKOLA

Když už máte splněno, že jste v partnerském svazku, nebo se pak rozvedete a jste zase sama, (na rodinném stavu nezáleží), ale zkrátka když máte děti nebo je i nemáte, dostanete se do kolotoče, který se pořád točí dokola. Od nakupování přes práci až po děti, děláte pořád to samé, nejste sama sebou. A určitě Vás to nebaví, tak jako mně, proto se zkrátka zastavte a zkuste si říct, co sama od sebe chcete a jaké máte cíle.

PÁR RAD ODE MĚ:

Plačte, když chcete; Chovejte se tak, jak je Vám to nejbližší; Okolí neexistuje, hlavní je, abyste s tím, jak se chováte a jaké výsledky za sebou necháváte, byla spokojená Vy sama; Žádný chlap ani ženská nestojí slzy; Chcete změnu – udělejte ji hned!

žena_sama sebou

Pokud jste to dočetla až sem – co Vám tenhle článek chce předat a proč vznikl? Vznikl proto, abyste si uvědomila KDO jste a KÝM chcete být, abyste se oprostila od očekávání, od konvencí, stereotypů a byla SAMA SEBOU, protože žena je krásná pouze tehdy, když se krásnou CÍTÍ BÝT.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup