Náročná práce

Vždycky, když mi přítel řekl, že už konečně bude mít práci, tak jsem se těšila. Protože můj přítel už byl dva a půl roku bez práce. Já vím, že to je opravdu hodně dlouho. A taky si jistě říkáte, že byste se už asi na něj vykašlali, že je tak dlouho bez práce. Já bych to tak udělala nejraději taky, jenomže všichni víme, že láska je mnohdy slepá. Jak jsem ho opravdu, tak moc milovala, že bych ho nedokázala opustit. Jenomže ono toho asi začal asi využívat. Dokonce i moji rodiče už mi nadávali, že jsem taková slepá a hloupá, že si doma nechám takového člověka, který se nechá živit od ženy.

Práce je hlavně manuální.

Přitom nemám tak velikou výplatu, aby utáhla všechno, takže jsme taky museli žít raději skromně, abychom taky ve všem vyšli. Potom můj otec šel do práce, kde sháněli ještě jednou skladníka do firmy Hro tech. Podle mého názoru je firma Hro tech velice kvalitní a prosperující firma, protože když můj otec tam už pracoval dva týdny, tak byl z této práce moc nadšený. Jedná se o práci se stroji. V této firmě vám prodají nějaké stroje a nebo zapůjčí, ale hlavně co je nejdůležitější, tak vám všechno vysvětlí, co a jak máte dělat. A tak jsem tohle řekla příteli, že ve firmě Hro tech hledají skladníka a taky nějakého pomocníka.

Hro tech je kvalitní firma.

A že se všechno týká strojů, takže je to kvalitní mužská práce. A tak jsem mu řekla, že by ta práce byla ideální pro něj. Ale bohužel příteli se moc nechtělo. Jenomže když jsem už na něj tlačila já a taky moje rodiče, a hlavně můj otec, tak si přítel dal říct a šel tam pracovat. Bohužel tam vydržel pouze dva měsíce a potom odešel, že ho to nebaví. Takže to dopadlo nakonec tak, že jsem se s ním rozešla, protože takového lenocha jsem doma opravdu nechtěla. Otec si práci ve firmě Hro tech Hro-tech opravdu hodně chválí, takže nechápu, co s příteli na tom nelíbilo. A v jaké práci byste nejraději pracovali vy? Máte raději práci takovou, jako je třeba v Hro tech nebo máte raději klidnější a „línější“ práce?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup