Na co si dát pozor u půjčky bez doložení příjmu


Ať potřebujete trochu peněz do výplaty, anebo vás klasická banka neschválila jako žadatele pro klasickou nebo americkou hypotéku, máte i další možnost. Nebankovní půjčky mají mnoho podob a vyjdou vstříc téměř každému. Podobné společnosti jsou velmi tolerantní v otázkách příjmu i záznamů v registru dlužníků a finance od nich navíc získáte hodně rychle.
malá hromádka mincí

Jak to funguje?

Půjčka nebo hypotéka bez doložení příjmů je skvělá příležitost pro všechny, kdo se dostali do svízelné situace, ze které jim běžná banka nepomůže. Zde přichází na řadu nebankovní společnosti, u kterých příliš mnoho dokládat nemusíte. To ale neznamená, že můžete být bez práce. Samozřejmě musíte pravidelně splácet, tak pravidelný příjem mít musíte. Ale ostatní je na vás.

Svůj plat jim dokazovat nemusíte a nebudou chtít žádné potvrzení od zaměstnavatele. Ale jinak to funguje stejně jako jinde. Zažádáte (většinou online), vyčkáte na schválení (do 24 hodin) a poté již čerpáte úvěr. Nemáte-li dostatečný plat na to, abyste zaplatili všechny běžné náklady a navíc splátky této půjčky nebo hypotéky, tak si ji nezřizujte. Stejně jako u ostatních se můžete dostat do exekuce.

Výběr toho nejlepšího

Stejně jako u tradičních poskytovatelů, i zde máte na výběr mnoho možností. Volit není jednoduché, ale není to nemožné. Orientujte se podle stejných měřítek jako u běžných bankovních institucí. Sledovat musíte zejména tyto údaje:

  • úroková sazba,
  • doba splácení,
  • procentní sazba RPSN.

mince málo peněz

Využijte největších výhod

Hodně lidí se podobných společností bojí, protože u nás stále panuje strach z lichvářů. Jenže to už je dávno minulostí a většina institucí je skutečně spolehlivá a férová. Nebojte se využít jejich pozitiv. Skvělá je rychlost, se kterou schvalují žádosti a dodávají finance, protože běžně to trvá týdny. Doba splatnosti je mnohem delší (podle typu úvěru) a úroky nejsou o tolik vyšší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup