Mateřská láska, ten nejsilnější cit

Jen jiná matka pochopí, o čem zde píšeme, ale doopravdy není nic silnějšího než mateřské lásky ke svému dítěti, ani nemůže být. Pokud jste muž nebo jste se ještě matkou nestala, nemůžete absolutně tušit, o jaký cit se jedná a jak silný doopravdy je. Matka se svým dítětem, matka s dcerou, matka se synem, tyto vztahy nemůže nic překonat. Líbí se nám popis fotografie, kdy se matka dívá na dceru, dcera na matku. U této fotografie je napsáno. Žádná jiná žena se nemůže dívat na jinou ženu tak, jak se matka dívá na svou dceru nebo jak se dcera dívá na svou matku. My toto můžeme aplikovat i na pohled matky na svého syna a pohled syna na svou matku.

Matka s dcerou, mateřská láska, láska

Žena otěhotní a snad od první chvíle početí cítí, jak v ní roste láska k tomu ještě nenarozenému dítěti. Během celého těhotenství si uvědomuje ten život, který sílí uvnitř jejího těla a od samého začátku cítí, že tento život, toto dítě bude vždy chránit, bránit a milovat tou nejupřímnější, nejsilnější a nejpevnější láskou, mateřskou láskou.

Ano, byl tu také otec, který dal dítěti život, ale on už pak těch dalších 9 měsíců nemůže téměř nic než pozorovat zvětšující se břicho své partnerky, budoucí matky svého dítěte. Této mamince se od samého začátku postupně mění celý život, kdy se najednou vše automaticky podřizuje tomuto ještě nenarozenému dítěti. Strach o jeho zdraví, bezpečí cítí matka ještě před narozením svého potomka.

Ještě před narozením je ten cit tak obrovský, že ho nikdo nemůže pochopit, o to více ne, protože dítě ještě ani není aktivní součástí životů ostatních lidí v maminčině okolí. Pak se dítě narodí. Během porodu je v ohrožení život maminky i dítěte, naštěstí žijeme v době, kdy je lékařství (medicína) tak daleko, že maminka i dítě ve většině případů ve zdraví přežívají. Dříve tomu tak ale nebylo.

Dítě je na světe, maminka hledí do jeho očí, dítě hledí na maminku, přisaje se k prsu a mezi nimi vzniká další nepřekonatelné pouto. Nikdo nemůže nahradit maminku. Matka se stává středobodem života jejího dítěte. Toto dítě potřebuje jen svou maminku.
Ovečky, láska, mateřská láska

Maminky a jejich děti jsou tak moc propojeni, že jen při pohledu na ně Vám dochází, jak moc si jsou blízcí.

Roli matky nemůže u dítěte nikdo, nikdy nahradit. To samé platí naopak. Žena do narození svého dítěte nikdy necítila tak obrovskou a automatickou lásku

Je potřeba si uvědomovat, jak moc nádherný a jedinečný je tento vztah matky se svým dítětem a náležitě o něj pečovat. Nikdy ho neberte jako něco automatického a něco, co bude trvat věčně. Užívejte si každé chvíle a denně dávejte své mamince najevo, jak moc ji milujete a naopak, maminky, zahrňte Vaše potomky tím jedinečným a unikátním citem, mateřskou láskou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup