Jak se připravit na anální sex

Anální sex není oblíbenou rozkoší pouze ve společnosti homosexuálů. Mnoho heterosexuálních partnerů nedá na tuto praktiku dopustit a zaručuje jim vášnivou noc. Měli byste vědět, že oproti běžného vaginálnímu styku, anální otvor není primárně určen pro pohlavní styk. Za předpokladu, že si jej přejete vyzkoušet, partner by se měl velice dobře připravit a především se na to cítit. Za žádnou cenu se do tohoto typu průniku nepouštějte, pokud si to výslovně nepřejete.
Za předpokladu, že si věříte a jste pevně rozhodnuti tuto praktiku vyzkoušet, nebo provozovat, zde je pár tipů, které vám pomohou se připravit na anální sex.
lesby v posteli
Ze všeho nejdříve byste měli vědět, že minimálně hodinu před samotným aktem nesmíte vůbec nic jíst. A už vůbec se vyhněte potravinám, co jsou známy svými nadýmavými účinky. Pokud se jedná o vaše první číslo, s vašim partnerem se nejdříve domluvte, co byste rádi. Tedy jaké polohy byste společně rádi zkusili, co se vám líbí a co naopak nikoliv. Jak již bylo řečeno, svému druhu byste měli bezvýhradně věřit a mimo jiné se mu i plně oddat. Uvolnit se. Nezapomínejte na to, že rychlost a jemnost je ze začátku klíčová. Tempo především určujete vy, nikoliv on.

Pro získání klidného pocitu je nutné si udělat anální sprchu, ne-li klystýr. S tímto úkolem vám pomůže sada, co je přímo určená k této úloze. Můžete ji sehnat v jakékoliv lékárně a pokud je vám to nepříjemné, vždy je možnost si ji nechat dovést přímo domů. Nemáte-li tuto sadu po ruce, bohatě si vystačíte s hadicí u sprchy. Nicméně v zájmu bezpečnosti je výhodnější si koupit různé nástavce, co snadno a rychle přišroubujete ke sprchové hadici místo hlavice. Jakmile začnete s procedurou, využijte lubrikační gel, co vám lépe pomůže „vsunout“ nástavec dovnitř. S účinky pouhé vlažné vody v tomto ohledu nepočítejte.
heterosexuální pár
Když už je řeč o lubrikačních gelech, při milování jimi rozhodně nešetřete. Zapomeňte na vodu. Tato tekutina nemá mazlavé účinky jako gel. V zájmu uštědření bolesti a drhnutí využijte plný potenciál lubrikačních gelů, které můžete zakoupit třeba v různých sexshopech.

Aby váš přítel či přítelkyně byl/a lépe připravený/á k samotné pohlavní akci, zkuste navodit romantickou atmosféru a navrhněte důvěrnou masáž především dolních partií. Je to ideální předehra, nemyslíte? V erotických obchodech můžete nalézt i různorodé erotické hračky, například anální kolíky, vibrátory či netradičních tzv. „análních tunelů“, které jsou však určené zkušenějším lidem.

Vždy je dobré začít zlehka a jemně. Nespěchejte. Vychutnávejte si každý okamžik. Ačkoliv, jakožto pasivní miláček, budete mít divné pocity, vězte, že se nic nemůže stát, pokud jste si řádně udělali vnitřní očistu. Pokud se ptáte na ideální první polohu, nejlepší je tzv. „misionářská poloha“, kde si lehnete na záda a oddáte se hýčkání svého druha.

Ze všeho nejdůležitější je používat ochranu – kondom. Anální pohlavní styk je hlavním zdrojem HIV infekce. Chraňte se používáním ochrany a neriskujte svůj život, kvůli jedné romantické noci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup