Jak komunikovat s lidmi na seznamce online


Obrázek6

Všechno je to jen a jen o lidech a také o komunikaci. Takže pokud jste na seznamce, nebo se teprve chystáte, tak mějte na paměti, že bez dobré komunikace to půjde mnohem hůř a je to škoda, protože vás může někdo snadno předběhnout a kvůli zbytečným chybám tak bude seznamování on-line trvat déle. Takže jak komunikovat s lidmi na seznamce?

Oslovte nové lidi a odepisujte

Určitě si na seznamce vytvořte profil, protože jen tak budete moci někomu napsat, nebo někdo naopak napíše vám. Když už máte tuto možnost, pak by byla velkou chybou nevyužít vyhledávání, které má téměř každá seznamka a oslovit tak uživatele, kteří odpovídají alespoň v zásadních ohledech vašim představám.
Pro začátek stačí vybrat koho hledáte, typicky muž nebo žena, zvolit nějaké věkové rozmezí a kraj, nebo konkrétní město. Podle toho, kolik bude k dispozici uživatelů, tak doporučujeme případně zvážit další předvolby. Buďte ale opatrní, protože při nevhodné kombinaci předvoleb se vám může snadno stát, že i na seznamce, kde jsou tisíce lidí, tak se vám nezobrazí ani jeden.
Pokud narazíte na někoho zajímavého, tak na nic nečekejte a napište mu. Rovnou přidejte nějaké informace o sobě, koho hledáte a proč vás tento konkrétní člověk zaujal. Rozhodně se trochu rozepište a dostaňte ze sebe víc než jen pouhý pozdrav.

Buďte na seznamce upřímní a otevření

Není nic lepšího, než být upřímný a otevřený, protože to vede zaručeně k cíli. Jednak zaujmete odpovídající lidi, a naopak odradíte takové, o které byste by sami neměli zájem. Prostě si vytvářejte svým jednáním férovým jednáním rovnou takové síto a uvidíte, že vaše hledání a seznamování bude mnohem úspěšnější. Ano, možná se vám ozve jen polovina lidí, ale věřte, že šance bude stejná, nebo vyšší, a to s výrazně menším úsilím, než když budete stále dokola narážet na stejné překážky.
Prostě si na seznamce na nic nehrajte a buďte sami sebou. Jaký má smysl udělat první dojem téměř dokonalý, ale tím druhým to totálně pokazit, a ještě být za lháře? To nikdo nechce.

Domlouváme si první rande

Objevil se někdo podle vašich základních preferencí, a dokonce má i fotku, podle které vypadá skvěle? Rozumíte si skvěle přes zprávy i po e-mailech? Co dál? Není kam spěchat, ale také není co odkládat, takže určitě doporučujeme pro upřesnění a ověření sympatií například telefon a prostě si popovídat. No a pokud si budete dobře rozumět i po této stránce, pak už nezbývá http://www.info.cz/cesko/politologove-o-zakleknute-fau-babisova-povest-trpi-ano-oslabuje-nezbyva-nez-zatloukat-15008.html nic jiného než společně zajít na rande.
Neberte rande příliš vážně, ale domluvte si prostě sraz. Můžete spolu zajít na kávu, na procházku, nebo se klidně projet v létě na bruslích, nebo na kole a popovídat si. Čím víc totiž budete myslet jen a jen na to, že to musí být vážný vztah a nic jiného, budete se víc stresovat a rande si neužijete tak, jak byste mohli. Takže to berte opravdu sportovně, ať už to dopadne jakkoliv. Každý kontakt se počítá a vy tak třeba naleznete skvělého parťáka pro sport. A kdo říká, že z toho časem nemůže být víc? Prostě si to užívejte – seznamování na prvním rande má své neopakovatelné kouzlo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup