Fotografování miminek

V současné době se těší velké oblibě fotografování nejmenších dětí i s jejich rodiči. Jde o krásnou vzpomínku pro celou rodinu na první dny a roky života nového člena rodiny. Nejčastěji se k focení objednávají sami rodiče, protože focení miminek Ostrava nabízí skvělou domluvu, profesionální přístup a samozřejmě krásné fotografie toho nejcennějšího, co máte – vašeho děťátka. Zvěčnění vaší rodiny předchází vždy domluva o vaší představě, aby byl výsledek co nejlepší. Focení lze absolvovat v plně vybaveném ateliéru nebo v přírodě, po předchozí dohodě i v jiném prostředí.

fotografický ateliér

Fotografie mohou potěšit i jako dárek. Nevíte, co darovat k narození dítěte? Můžete si zakoupit poukaz k fotografování, díky kterému vaši nejbližší dostanou skvělý zážitek a krásnou památku. Focení s miminky není vždy jednoduché, ale vždy je třeba k našim nejmenším klientům přistupovat citlivě a s rozvahou. Takový přístup je v tomto fotoateliéru naprostou samozřejmostí, a proto je vyhledávaným místem pro zachycení okamžiků s vašimi nejbližšími. Novorozenci nejsou jediným objektem fotoaparátu, v nabídce jsou další druhy fotografií.

novorozenecké foto holčička

Focení novorozeneckých fotografií může proběhnout během prvních týdnů života vašeho miminka, nebo i později. Záleží jen na vás, kdy se budete cítit na spolupráci. Výsledkem bude 10 nebo 20 fotografií se skvělou kompozicí, vhodně zvoleným prostředím i rekvizitami. Můžete se inspirovat i na webu, kde najdete ukázky prací a kompletní portfolio, což vám může pomoct v rozhodování, jaký styl fotografií by se vám líbil nejvíc. Při práci je kladen důraz na maximální komfort všech zúčastněných, zejména právě miminek a malých dětí, které vyžadují citlivý a milý přístup. Pokud nemáte s focením žádné zkušenosti, nevadí. Není jich třeba, společně stráveným časem zachytíme to nejkrásnější, a to je vaše rodina.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup