Čím udělat radost mamince aneb 8.5. je den Matek

Den Matek se blíží (8.5.2022). Lámete si hlavu, čím letos maminku obdarovat? Inspirujte se našimi tipy a buďte napřed. Stres na poslední chvíli není úplně příjemný.

„Srdce maminky je speciální místo, kde děti vždy najdou svůj domov“.

Kultura

Covid nám v posledních 2 letech kulturu trošku zkomplikoval. Nyní už je rozvolněno a tak není důvod sedět doma. Je vaše maminka milovnicí kultury? Darujte jí lístky do divadla. A víte z čeho bude mít ještě větší radost? Když půjdete s ní.

Tip: neholduje divadlu? Co takhle muzeum nebo zajímavá výstava?

masáž

Holčičí den

Naplánujte si společný holčičí den. Ráno si zajděte na caffe latte a borůvkový koláč do cukrárny, následuje kadeřnictví, odpoledne manikúra, procházka po městě a na závěr večeře v italské restauraci. Kdy naposledy jste měly čas si celý den povídat?

Tip: nekontrolujte co 5 minut telefon. Užívejte si váš den. 

Wellness

Maminka vám přijde unavená a prospěl by ji odpočinek? Zarezervujte pro vás dvě soukromé wellness, zrelaxujte se ve vířivce a sauně. Nebo si objednejte masáž a pivní koupel.

Tip: vyzkoušejte něco nového, znáte čokoládovou masáž?

dárky

Kurz

Baví maminku péct dorty, malovat nebo psát povídky? Zaplaťte jí kurz. Dnes už je opravdu veliká nabídka i online kurzů. Chodit nikam nemusí a vzdělávat se může z pohodlí domova. Naopak při docházkovém kurzu se seznámí s podobně naladěnými lidmi. A třeba získá i nové přátelé.

Zážitek

Překvapte maminku zážitkem. Víte po čem touží? Chtěla by se plavit po Vltavě, letět balonem nebo se projet veteránem? Na splněný zážitek bude dlouho vzpomínat.

Ruční práce

Cokoliv vyrobeného má zvláštní cenu. Obzvlášť maminky to umí ocenit. Vyrobte ji fotoalbum, svíčku, keramický hrneček, ušijte polštářek, uháčkujte ponožky nebo navlékněte náramek z minerálů. Pokaždé, když se na daný předmět podívá nebo ho vezme do ruky, vzpomene si na vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup