Betonové krásky


Každý hledá způsob, jak vytvořit tu nejkrásnější zahradu či domácnost. Něco originálního, co by prostor rozzářilo a udělalo ho to výjimečným. Přesně pro tyto situace tu jsou betonové doplňky. V nabídce nejsou pouze výrobky na ozdobu prostoru, ale také například šperky. Obdivuhodné je, že se jedná o ručně vyráběné šperky, které jsou zajisté originální nejenom materiálem (beton, skelná vlákna, bílá mramorová moučka) ale i svým tvarem. Například náhrdelník Tenskle je masivní náhrdelník, který má hned tři části, které dohromady tvoří oblouk, jež zvýrazní krk i klíční kosti.

Betonový design

Je k dispozici hned ve čtyřech barvách (natural – béžová, rorschach – mramor s černými skvrnami, karara – bílý mramor a antracit – antracitová). Hlavně žádný strach, betonové šperky se jen tak nerozbijí, jsou protkané skelnou vatou, která je perfektně vystuží a podrží. Originalita se dotkla také osvětlení, které si hraje s průchodem světla a tvoří tak perfektní designový kousek. Na výběr jsou dvě a to buďto Šlupka s rozměry 23,5 x 25 x 23,5 cm, které se doporučuje do vnitřních prostor či Tamhleto, světlo, které díky svému vzhledu i umístění konektorů nabízí velkou škálu pro užití.

Betonové sloupy

Mnoho žen ocení kvalitní a pěknou vázu na řezané květiny či květináč, to vše je k dispozici z betonu. Mezi vázy patří Vera, váza ve tvaru lidského srdce a váza Šťopka antracit, která má naopak tvar dost geometrický. Květináče jsou také geometrické, nicméně jsou v nabídce i s víkem a potřebami pro pěstování rostlin. Do kuchyně se zajisté hodí mísy, které vynikají svým tvarem, jelikož nesou vzhled manty obrovské. Mimo to jsou však na výběr i klasické mísy, či mísy s barevným zdobením. Poslední v nabídce jsou doplňky, které jsou opravdu nevšední. Najde se mezi nimi Betonové mýdlo, Našťávu (odšťavňovač s citronem), Čikita (banán) či Trpaslík.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup