Apple Authorised Reseller
Společnost KINETIK, dříve MacSource, působí na trhu počítačů Apple již 20 let.
Byla jedním z prvních a během několika let se stala největším dealerem zaměřeným na oblast kreativní tvorby, v níž synonymem pro pracovní stanice byla vždy označení Apple a MAC.
MacSource působil řadu let jako autorizované servisní středisko Apple a byl smluvním servisním střediskem programu Internet do škol. Ve společnosti pracuje personál s certifikacemi Apple v oblasti prodeje, podpory i servisu. V roce 2005 jsme otevřeli první specializovanou prodejnu standardu Apple Premium Reseler na území České republiky v Praze.
KINETIK má také zkušenost s rozsáhlými projekty, konverzí mezi platformami PC a MAC a začleněním počítačů a mobilních zařízení Apple do podnikových sítí. Jsme také tradičním dodavatelem počítačů Apple do školství.
Cílem naší společnosti je mimo jiné ukázat, že výrobky Apple lze s úspěchem nasadit i v profesionální oblasti a nabídnout vám pro takové realizace naše partnerství.



